nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Śródmieście, Kilińskiego

Łódź, Śródmieście, Kilińskiego
mieszkanie na sprzedaż

PRO-MS-11101

Umeblowana kawalerka, w estetycznym budynku po generalnej rewitalizacji w 2017 roku, budynek z 1923 roku przebudowany na  nowoczesny blok, teren ogrodzony z parkingiem (ograniczona liczba miejsc ) - wjazd bramą na pilota, Kilińskiego przy Piłsudskiego, w okolicy GALERII ...

Powierzchnia
23,77 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
10 938,16 zł
cena 260 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Śródmieście, Kilińskiego
nowa oferta
działka na sprzedaż - Zduńska Wola (gw), Wymysłów, Kłady

Zduńska Wola (gw), Wymysłów, Kłady
działka na sprzedaż

CNT-GS-1652

Oferujemy na sprzedaż 6 działek o powierzchni od 1653m2 do 1714m2 zlokalizowane w gminie Zduńska Wola - Kłady,  nadające się pod budowę domu jednorodzinnego.  Działki posiadają wydane warunki pod zabudowę, co znacznie przyspiesza proces rozpoczęcia budowy. Media:  - ...

Powierzchnia
1 653,00 m2
Cena za m2
112,52 zł
cena 186 000
działka na sprzedaż - Zduńska Wola (gw), Wymysłów, Kłady
nowa oferta
dom na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Chłodna

Tomaszów Mazowiecki, Chłodna
dom na sprzedaż

KAW-DS-36623

Na sprzedaż dom wolnostojący  na działce o wymiarach 16m x 40m (636m2), położony przy ul. Chłodnej w Tomaszowie Mazowieckim. Działka o regularnym, prostokątnym kształcie, przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową. Teren jest ogrodzony siatką oraz częściowo zagospodarowany. ...

Powierzchnia
636,00 m2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
338,05 zł
cena 215 000
dom na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Chłodna
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Widzew, Olechów

Łódź, Widzew, Olechów
mieszkanie na sprzedaż

PIH-MS-977

Nr oferty: MS-964 WAŻNE: mieszkanie czyste, stan techniczny mieszkania pozwala na zamieszkanie bez dodatkowych nakładów, na życzenie kupującego wszystkie meble, sprzęt RTV i AGD oraz wyposażenie kuchni pozostaną i są wliczone w cenę sprzedaży. WIĘCEJ OFERT NA ...

Powierzchnia
51,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 431,37 zł
cena 379 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Widzew, Olechów

Łódź, Widzew, Stoki
mieszkanie na sprzedaż

ABL-MS-7188

  Są miejsca, które od razu zachwycają, przedstawiamy niepowtarzalny dwupoziomowy apartament o powierzchni 174,80 m2, stworzony z myślą o rodzinie, która szuka komfortu, przestrzeni i klimatu z duszą. Cena: 1.195.000 zł dodatkowo: 45.000 zł garaż. Mieszkanie ...

Powierzchnia
174,80 m2
Piętro
2
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
6 836,38 zł
cena 1 195 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Widzew, Stoki

Pabianice, Bugaj
mieszkanie na sprzedaż

LDR-MS-1827

Na sprzedaż przestronne, nowoczesne mieszkanie – Pabianice, Bugaj Polecamy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 102,87 m², zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Pabianic – przy ul. Kazimierza (dzielnica Bugaj). To idealna propozycja dla rodzin oraz ...

Powierzchnia
103,00 m2
Piętro
2
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
6 310,68 zł
cena 650 000
mieszkanie na sprzedaż - Pabianice, Bugaj
Kryteria wyszukiwania

rozumiem