nowa oferta
działka na sprzedaż - Łódź, Widzew, Nowosolna, Brzezińska

Łódź, Widzew, Nowosolna, Brzezińska
działka na sprzedaż

PRO-GS-11148

- OGÓLNIE: działka budowlana przy ul. Brzezińskiej z bezpośrednim wjazdem z ulicy, media - woda, prąd, gaz - dostępne z ulicy, aktualny plan zagospodarowania przestrzennego - przeznaczenie tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, część działki od strony ulicy przeznaczona ...

Powierzchnia
1 256,00 m2
Cena za m2
314,49 zł
cena 395 000
działka na sprzedaż - Łódź, Widzew, Nowosolna, Brzezińska
nowa oferta
lokal na wynajem - Łódź, Polesie, Karolew, ok. Al. Włókniarzy

Łódź, Polesie, Karolew, ok. Al. Włókniarzy
lokal na wynajem

PRO-LW-11143

LOKAL na I PIĘTRZE  w  wolnostojącym 2 piętrowym budynku  przeznaczonym na biura , usługi  BUDYNEK na osiedlu mieszkaniowym KAROLEW, blisko Dworca Kaliskiego i Al. Włókniarzy DO WYNAJĘCIA PARTER - 100 m - czynsz najmu 3500 zł + VAT, plus opłaty eksploatacyjne, ...

Powierzchnia
100,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
11 pokoi
Cena za m2
30,00 zł
cena 3 000
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Łódź

Łódź
mieszkanie na sprzedaż

MACH-MS-307

Przestronne 4 pokoje z balkonem | Radogoszcz Zachód | 73,5 m² Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73,5 m², położone na 1 piętrze w zadbanym, 4-piętrowym bloku na spokojnym i zielonym osiedlu Radogoszcz Zachód w Łodzi. Układ mieszkania Mieszkanie ...

Powierzchnia
74,00 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
9 121,62 zł
cena 675 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Łódź, Bałuty

Łódź, Bałuty
mieszkanie na wynajem

EXP-MW-10199

Przestronne, w pełni rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie w Łodzi - Bałuty, os. Liściasta. Świetna lokalizacja. Mieszkanie dobrze skomunikowane - w pobliżu rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa, przystanki komunikacji miejskiej - autobusowe i tramwajowe, blisko ...

Powierzchnia
47,85 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
33,44 zł
cena 1 600
mieszkanie na wynajem - Łódź, Bałuty
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Łódź

Łódź
mieszkanie na sprzedaż

MACH-MS-306

2-pokojowe mieszkanie 50,4 m² Łódź - Radogoszcz Wschód - gotowiec inwestycyjny Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,4 m² położone na 1. piętrze w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Łodzi — Radogoszcz Wschód, ul. Gustawa Herlinga-Grudzińskiego. Lokal idealnie ...

Powierzchnia
50,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 400,00 zł
cena 470 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Śródmieście, Deptak, PIOTRKOWSKA

Łódź, Śródmieście, Deptak, PIOTRKOWSKA
mieszkanie na sprzedaż

PRO-MS-11140

4-POKOJOWE MIESZKANIE W KAMIENICY NA UL. PIOTRKOWSKIEJ - DEPTAK, PO GENERALNYM REMONCIE, NA CELE MIESZKALNE, KANCELARIĘ, BIURO, GABINETY LEKARSKIE itp., ŚWIEŻO ZROBIONA ELEWACJA FRONTOWA.  UWAGA ! W OFERCIE PRZEDSTAWIONA PROPOZYCJA ADAPTACJI MIESZKANIA POD WARUNKIEM ...

Powierzchnia
148,00 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 621,62 zł
cena 980 000
Kryteria wyszukiwania

rozumiem