nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Bałuty

Łódź, Bałuty
mieszkanie na sprzedaż

ABL-MS-7192

Oferujemy do sprzedaży funkcjonalne, wygodne mieszkanie, Łódź, Bałuty, ul. Jonschera. Mieszkanie zadbane, nadaje się do zamieszkania. W lokalu jest duża, wygodna loggia. Mieszkanie ma wyprowadzone podłączenia do wody do pokoju, tak więc w łatwy sposób można ...

Powierzchnia
40,63 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
6 940,68 zł
cena 282 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Bałuty
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Łódź

Łódź
mieszkanie na sprzedaż

MACH-MS-307

Przestronne 4 pokoje z balkonem | Radogoszcz Zachód | 73,5 m² Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73,5 m², położone na 1 piętrze w zadbanym, 4-piętrowym bloku na spokojnym i zielonym osiedlu Radogoszcz Zachód w Łodzi. Układ mieszkania Mieszkanie ...

Powierzchnia
74,00 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
9 121,62 zł
cena 675 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Śródmieście, Deptak, PIOTRKOWSKA

Łódź, Śródmieście, Deptak, PIOTRKOWSKA
mieszkanie na sprzedaż

PRO-MS-11140

4-POKOJOWE MIESZKANIE W KAMIENICY NA UL. PIOTRKOWSKIEJ - DEPTAK, PO GENERALNYM REMONCIE, NA CELE MIESZKALNE, KANCELARIĘ, BIURO, GABINETY LEKARSKIE itp., ŚWIEŻO ZROBIONA ELEWACJA FRONTOWA.  UWAGA ! W OFERCIE PRZEDSTAWIONA PROPOZYCJA ADAPTACJI MIESZKANIA POD WARUNKIEM ...

Powierzchnia
148,00 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 621,62 zł
cena 980 000
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Śródmieście, rejon Tylnej

Łódź, Śródmieście, rejon Tylnej
mieszkanie na sprzedaż

PRO-MS-11139

POLECAM komfortowy, 5-pokojowy apartament typu PENTHOUSE na ostatnim piętrze, ELEGANCKIEGO APARTAMENTOWCA W CENTRUM ŁODZI, budynek ogrodzony, z windą, ŚRÓDMIEŚCIE, ul. Sienkiewicza, rejon ul. Tylnej. GARAŻ w parterze budynku z własna bramą wjazdową na pilota, ...

Powierzchnia
141,00 m2
Piętro
6
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
10 425,53 zł
cena 1 470 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Śródmieście, rejon Tylnej
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Zduńska Wola, Południe

Zduńska Wola, Południe
mieszkanie na sprzedaż

CNT-MS-1657

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie – Osiedle Manhattan. Funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 39,8 m², położone na 4. piętrze w bloku  w Zduńskiej Woli. Lokal idealny dla singla, pary, małej rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Najważniejsze informacje:  - ...

Powierzchnia
39,80 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 914,57 zł
cena 315 000
mieszkanie na sprzedaż - Zduńska Wola, Południe
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Niska

Tomaszów Mazowiecki, Niska
mieszkanie na sprzedaż

KAW-MS-36633

Z przyjemnością prezentuje Państwu mieszkanie w Tomaszowie Mazowieckim przy ulicy Niskiej. Mieszkanie bardzo funkcjonalne, widne o powierzchni 53 mkw położone na IIpiętrze. Nieruchomość usytuowana jest w bardzo dobrej lokalizacji, a jednocześnie w cichej i spokojnej ...

Powierzchnia
53,00 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 207,55 zł
cena 435 000
mieszkanie na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Niska
Kryteria wyszukiwania

rozumiem