nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Widzew, Olechów

Łódź, Widzew, Olechów
mieszkanie na sprzedaż

PIH-MS-977

Nr oferty: MS-964 WAŻNE: mieszkanie czyste, stan techniczny mieszkania pozwala na zamieszkanie bez dodatkowych nakładów, na życzenie kupującego wszystkie meble, sprzęt RTV i AGD oraz wyposażenie kuchni pozostaną i są wliczone w cenę sprzedaży. WIĘCEJ OFERT NA ...

Powierzchnia
51,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 431,37 zł
cena 379 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Widzew, Olechów
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Widzew, Stoki

Łódź, Widzew, Stoki
mieszkanie na sprzedaż

ABL-MS-7188

  Są miejsca, które od razu zachwycają, przedstawiamy niepowtarzalny dwupoziomowy apartament o powierzchni 174,80 m2, stworzony z myślą o rodzinie, która szuka komfortu, przestrzeni i klimatu z duszą. Cena: 1.195.000 zł dodatkowo: 45.000 zł garaż. Mieszkanie ...

Powierzchnia
174,80 m2
Piętro
2
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
6 836,38 zł
cena 1 195 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Widzew, Stoki

Pabianice, Bugaj
mieszkanie na sprzedaż

LDR-MS-1827

Na sprzedaż przestronne, nowoczesne mieszkanie – Pabianice, Bugaj Polecamy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 102,87 m², zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Pabianic – przy ul. Kazimierza (dzielnica Bugaj). To idealna propozycja dla rodzin oraz ...

Powierzchnia
103,00 m2
Piętro
2
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
6 310,68 zł
cena 650 000
mieszkanie na sprzedaż - Pabianice, Bugaj

Tomaszów Mazowiecki, Dzieci Polskich
mieszkanie na sprzedaż

KAW-MS-36621

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 48,20 m², położone w spokojnej części Tomaszowa Mazowieckiego na osiedlu Niebrów, w pobliżu Szkoły Podstawowej. Lokal znajduje się na dziewiątym  piętrze. Nieruchomość jest prezentowana w ramach wyłącznej umowy sprzedaży. Lokalizacja Okolica ...

Powierzchnia
48,20 m2
Piętro
9
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 157,68 zł
cena 345 000
mieszkanie na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Dzieci Polskich

Łódź, Bałuty, Żubardź
mieszkanie na sprzedaż

LDR-MS-1826

OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIA – ŻUBARDŹ, ŁÓDŹ Idealna okazja inwestycyjna | 2 pokoje | 46 m² | balkon  Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 46 m², położone na 3 piętrze w zadbanym, 3-piętrowym bloku na łódzkim Żubardziu ...

Powierzchnia
46,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 304,35 zł
cena 290 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Bałuty, Żubardź

Łódź, Śródmieście, Pomorska
mieszkanie na sprzedaż

PRO-MS-11055

Umeblowana i wyposażona kawalerka, z bardzo dużym balkonem Loggia , w budynku windą, w okolicy Ronda Solidarności -  ul. Pomorska - REJON UNIWERSYTETU - idealna pod wynajem dla studentów Idealna dla studentów Uniwersytetu Łódzkiego (w pobliżu: Wydział Prawa i Administracji, ...

Powierzchnia
20,14 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
10 427,01 zł
cena 210 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Śródmieście, Pomorska
Kryteria wyszukiwania

rozumiem