Tomaszów Mazowiecki, Szeroka
mieszkanie na sprzedaż

KAW-MS-36524

"Marzenia się nie spełniają. Marzenia się spełnia!" Zapraszam do zapoznania się z bardzo eleganckim i dobrze skomunikowanym  2-pokojowym  mieszkaniem  w Tomaszowie Mazowieckim przy ulicy Szerokiej. Mieszkanie jest bardzo ciche i daje duże poczucie prywatności. Nieruchomość ...

Powierzchnia
51,31 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 555,84 zł
cena 439 000
mieszkanie na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Szeroka

Tomaszów Mazowiecki, Mazowiecka
mieszkanie na sprzedaż

KAW-MS-36511

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 48 m2, zlokalizowane  w Tomaszowie Mazowieckim przy ul. Mazowieckiej 2 B.  W skład mieszkania wchodzą : 3 pokoje Kuchnia Korytarz  Łazienka oraz WC .  Mieszkanie przeznaczone do własnej aranżacji- idealne dla osób ...

Powierzchnia
48,00 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 395,83 zł
cena 259 000
mieszkanie na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Mazowiecka

Tomaszów Mazowiecki, Smugowa
mieszkanie na sprzedaż

KAW-MS-36500

REZERWACJA! MIESZKANIE DO WPROWADZENIA - 3 POKOJOWE, PODWYŻSZONY STANDARD. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 76,94  m², zlokalizowane NA OSIEDLU ZAMKNIĘTYM - SMUGOWA. Dodatkowo miejsca postojowe przed blokiem.  Do lokalu przynależy również piwnica. ...

Powierzchnia
83,33 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 948,28 zł
cena 579 000
mieszkanie na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Smugowa

Tomaszów Mazowiecki
mieszkanie na sprzedaż

KAW-MS-36489

Dwupoziomowe mieszkanie na sprzedaż – Tomaszów Mazowiecki, ul. Ogrodowa Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 71,59 m², usytuowane na parterze w 3-piętrowym bloku przy ul. Ogrodowej w Tomaszowie Mazowieckim. Dodatkowo do mieszkania przynależy ...

Powierzchnia
71,59 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 506,77 zł
cena 609 000
mieszkanie na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki, Seweryna
mieszkanie na sprzedaż

KAW-MS-36488

Świetne, ciche mieszkanie z widokiem na zieleń przy ul. Seweryna.  Mieszkanie jest prezentowane w ramach wyłącznej umowy sprzedaży. Lokalizacja: Mieszkanie znajduje się  w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta Tomaszowa Mazowieckiego. Budynkiem zarządza- ...

Powierzchnia
37,65 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 551,13 zł
cena 209 000
mieszkanie na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Seweryna

Zduńska Wola
mieszkanie na sprzedaż

CNT-MS-1559

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjne mieszkanie o łącznej powierzchni 58,23 m², usytuowane na IV piętrze w bloku w Zduńskiej Woli. Nieruchomość składa się z trzech pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki oraz osobnego WC, co czyni je komfortowym użytkowaniu dla rodziny lub ...

Powierzchnia
58,23 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 993,47 zł
cena 349 000
mieszkanie na sprzedaż - Zduńska Wola
Kryteria wyszukiwania

rozumiem