nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Śródmieście, rejon Tylnej

Łódź, Śródmieście, rejon Tylnej
mieszkanie na sprzedaż

PRO-MS-11083

POLECAM komfortowy, 5-pokojowy apartament typu PENTHOUSE na ostatnim piętrze, ELEGANCKIEGO APARTAMENTOWCA W CENTRUM ŁODZI, budynek ogrodzony, z windą, ŚRÓDMIEŚCIE, ul. Sienkiewicza, rejon ul. Tylnej. GARAŻ w parterze budynku z własna bramą wjazdową na pilota, ...

Powierzchnia
141,00 m2
Piętro
6
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
10 425,53 zł
cena 1 470 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Śródmieście, rejon Tylnej

Łódź, Bałuty, Żubardź
mieszkanie na sprzedaż

LDR-MS-1826

OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIA – ŻUBARDŹ, ŁÓDŹ Idealna okazja inwestycyjna | 2 pokoje | 46 m² | balkon loggia Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 46 m², położone na 3 piętrze w zadbanym, 3-piętrowym bloku na łódzkim ...

Powierzchnia
46,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 304,35 zł
cena 290 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Bałuty, Żubardź

Łódź, Śródmieście, Pomorska
mieszkanie na sprzedaż

PRO-MS-11055

Umeblowana i wyposażona kawalerka, z bardzo dużym balkonem Loggia , w budynku windą, w okolicy Ronda Solidarności -  ul. Pomorska - REJON UNIWERSYTETU - idealna pod wynajem dla studentów Idealna dla studentów Uniwersytetu Łódzkiego (w pobliżu: Wydział Prawa i Administracji, ...

Powierzchnia
20,14 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
10 427,01 zł
cena 210 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Śródmieście, Pomorska

Łódź, Śródmieście
mieszkanie na sprzedaż

TOPH-MS-43

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2 usytuowane na piątym piętrze wieżowca przy ul. Zacisze w Łodzi.  W skład powierzchni użytkowej mieszkania wchodzą: - pokój 1/salon o powierzchni ok. 18 m2 z wyjściem na balkon - 4 m2, - pokój 2/sypialnia o powierzchni ...

Powierzchnia
44,00 m2
Piętro
5
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 431,82 zł
cena 415 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Śródmieście

Łódź, Bałuty, Os. Pojezierska
mieszkanie na sprzedaż

LDR-MS-1823

Na sprzedaż przytulne, 2-pokojowe mieszkanie – Bałuty, Osiedle Pojezierska Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 45,13 m², zlokalizowane przy ul. Mackiewicza/Olsztyńska w spokojnej, zielonej części Łodzi. Lokal usytuowany ...

Powierzchnia
45,13 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 755,37 zł
cena 350 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Bałuty, Os. Pojezierska

Tomaszów Mazowiecki, Wiejska
mieszkanie na sprzedaż

KAW-MS-36604

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe, przyjemne, jasne mieszkanie w Tomaszowie Mazowieckim przy ulicy Wiejskiej. Nieruchomość prezentowana jest w ramach wyłącznej umowy sprzedaży. Opis nieruchomości: Przestronne bardzo jasne mieszkanie z ogromnym potencjałem. Na ...

Powierzchnia
48,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 854,17 zł
cena 329 000
mieszkanie na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Wiejska
Kryteria wyszukiwania

rozumiem