Lubochnia, Nowy Glinnik
mieszkanie na wynajem

KAW-MW-36437

UWAGA - MIESZKANIE DO WYNAJMU NA OSIEDLU GLINNIK Dla kogo ta oferta? Dla osób ceniących ciszę,  przyrodę, mobilnych  i pracujących w  okolicach.  Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o pow. 45,50 m2 na osiedlu zamkniętym. Mieszkanie wykończone na wysokim standardzie. ATUTY: ...

Powierzchnia
45,53 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
32,95 zł
cena 1 500
mieszkanie na wynajem - Lubochnia, Nowy Glinnik

Zduńska Wola, Południe
mieszkanie na wynajem

CNT-MW-1431

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie  o powierzchni 59,92 m2 z  dwoma balkonami oraz dużym tarasem,  znajdujące się na osiedlu Nowy Manhattan w Zduńskiej Woli. LOKALIZACJA I DOJAZD: Kameralne osiedle usytuowane jest na Południu. Atrakcyjne pod względem lokalizacyjnym. ...

Powierzchnia
59,92 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
51,74 zł
cena 3 100
mieszkanie na wynajem - Zduńska Wola, Południe

Łódź, Bałuty, Żubardź
mieszkanie na wynajem

LDR-MW-1516

Oferujemy do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42 m², położone na 3. piętrze w niskim, zadbanym bloku w okolicy ulic Woronicza / Wielkopolska. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, dobrą komunikację ...

Powierzchnia
45,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
44,44 zł
cena 2 000
mieszkanie na wynajem - Łódź, Bałuty, Żubardź

Zduńska Wola, Południe
mieszkanie na wynajem

CNT-MW-891

Wynajmę mieszkanie na Osiedlu Manhattan w Zduńskiej Woli. Mieszkanie znajduje się na V piętrze w dobrej lokalizacji z ładnym widokiem z okna na zachód.  W mieszkaniu jest: - duży pokój dzienny z wyjściem na balkon połączony z aneksem kuchennym - sypialnia   - łazienka ...

Powierzchnia
40,00 m2
Piętro
5
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
42,50 zł
cena 1 700
mieszkanie na wynajem - Zduńska Wola, Południe

Łódź, Śródmieście
mieszkanie na wynajem

EKS-MW-13059

Nr oferty EKS-MW-13059 Wynajem mieszkania ul. Jaracza/Uniwersytecka !!! Doskonała lokalizacja !! czynsz najmu 1700 zł plus opłaty dla admin.: 930zł opłaty dodatkowe: gaz, energia, ciepła woda płatność: miesięczna klucze w ...

Powierzchnia
65,00 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
26,15 zł
cena 1 700
mieszkanie na wynajem - Łódź, Śródmieście
Kryteria wyszukiwania

rozumiem