nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Łódź, Bałuty

Łódź, Bałuty
mieszkanie na wynajem

EXP-MW-10199

Przestronne, w pełni rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie w Łodzi - Bałuty, os. Liściasta. Świetna lokalizacja. Mieszkanie dobrze skomunikowane - w pobliżu rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa, przystanki komunikacji miejskiej - autobusowe i tramwajowe, blisko ...

Powierzchnia
47,85 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
33,44 zł
cena 1 600
mieszkanie na wynajem - Łódź, Bałuty

Łódź, Bałuty, Teofilów
mieszkanie na wynajem

EXP-MW-10198

DO WYNAJĘCIA MIESZKANIE „W CHMURACH” - ŁÓDŹ - TEOFILÓW WYJĄTKOWA, PRZESTRONNA KAWALERKA Z ZADASZONYM TARASEM. IDEALNA DLA OSÓB, KTÓRE SZUKAJĄ MIESZKANIA NIESTANDARDOWEGO, Z KLIMATEM, W CHMURACH...  IDEALNA JAKO MIESZKANIE POŁĄCZONE Z PRACOWNIĄ PLASTYCZNĄ itp  IDEALNA ...

Powierzchnia
61,88 m2
Piętro
11
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
23,43 zł
cena 1 450
mieszkanie na wynajem - Łódź, Bałuty, Teofilów

Łódź, Śródmieście
mieszkanie na wynajem

EKS-MW-15565

Nr oferty EKS-MS-15512 Sprzedaż lub wynajem lokalu ul. Piotrkowska parter front !!! Obecnie lokal mieszkalny , w trakcie przekształcania na lokal użytkowy Odcinek Piotrkowskiej za Centralem- przejezdny dla aut Lokal nadaje się na restaurację, sklep, siedzibę firmy, ...

Powierzchnia
128,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
62,50 zł
cena 8 000
mieszkanie na wynajem - Łódź, Śródmieście

Tomaszów Mazowiecki, Smugowa
mieszkanie na wynajem

KAW-MW-36551

Przytulne jasne i doskonale zlokalizowane mieszkanie w Tomaszowie Mazowieckim przy ulicy Smugowej 1/11 Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest przy spokojnej i cichej ul. Smugowej. W okolicy wiele zadbanych terenów zielonych, tras pieszych i rowerowych. Komunikacja Mieszkanie ...

Powierzchnia
50,23 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
35,84 zł
cena 1 800
mieszkanie na wynajem - Tomaszów Mazowiecki, Smugowa

Łódź, Górna
mieszkanie na wynajem

EKS-MW-15556

Nr oferty EKS-MW-15556 Wynajem mieszkania Łódź Górna  Blisko do Politechniki Łódzkiej ,CKD Duża kawalerka Pokój kuchnia łazienka z wc przedpokój Mieszkanie w pełni rozkładowe Duży balkon Okna pcv Kuchnia kompletnie umeblowana z dużą lodówką W łazience pralka Duży ...

Powierzchnia
36,00 m2
Piętro
8
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
33,33 zł
cena 1 200
mieszkanie na wynajem - Łódź, Górna

Łódź, Śródmieście, Deptak
mieszkanie na wynajem

ABL-MW-7141

Wygodne, eleganckie dwupokojowe mieszkanie na DEPTAKU przy ul. Piotrkowskiej sąsiedztwo al. Piłsudskiego - Serce Łodzi. MIEJSCE PARKINGOWE NA TERENIE POSESJI W CENIE Pow. 80mkw, I piętro, FRONT Z BALKONEM: * SALON 40mkw * SYPIALNIA * KUCHNIA * ŁAZIENKA Z ...

Powierzchnia
80,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
46,25 zł
cena 3 700
mieszkanie na wynajem - Łódź, Śródmieście, Deptak
Kryteria wyszukiwania

rozumiem