Ekspres Nieruchomości to profesjonalna firma doradcza, zarządzająca i pośrednicząca na rynku nieruchomości od 1992 roku – licencja pośrednika nr 490. Polecamy swoje usługi w zakresie kupna-sprzedaży, najmu-wynajmu, lokali i budynków mieszkalnych, nieruchomości komercyjnych, a także gruntów.


Każdy klient traktowany jest przez nas bardzo indywidualnie, powierzając nam swój problem nieruchomościowy możecie być Państwo pewni ze uczynimy wszystko aby pomóc go rozwiązać szybko, skutecznie i bezpiecznie.
Wspólna baza nieruchomości (CBN) jaką stworzyliśmy z najlepszymi firmami w Łodzi i regionie – to większa szansa na zrealizowanie przez Państwo swojej transakcji na rynku nieruchomości – zarówno dla poszukujących jak i oferujących nieruchomość do obrotu. Zgłoszenie oferty na wyłączność do naszej firmy , powoduje że oferta Państwa znajdzie się we wspólnej bazie danych . Szanse na dokonanie transakcji dzięki takiej formule współpracy z nami wzrastają wielokrotnie.
Za naszym pośrednictwem klienci uzyskują kredyty hipoteczne na zakup lub remont lokali mieszkalnych, zakup działki, budowę lub rozbudowę domu, także na zakup nieruchomości komercyjnych – współpracujemy ze wszystkimi bankami o ugruntowanej pozycji na rynku kredytów hipotecznych.


Należymy do Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami Polski Centralnej- najstarszej organizacji zawodowej w naszym regionie oraz Federacji Porozumienie Polskiego Rynku Nieruchomości i Powszechnego Towarzystwa Ekspertów i Doradców Rynku Nieruchomości – organizacji ogólnopolskich.

Siedziba naszej firmy to centrum Łodzi – ulica Piotrkowska 82.

Naszymi klientami było wiele renomowanych firm, oraz tysiące klientów indywidualnych.

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 18.00, oraz w soboty od 9.00 do 13.00.