nowa oferta
działka na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki (gw), Smardzewice

Tomaszów Mazowiecki (gw), Smardzewice
działka na sprzedaż

KAW-GS-36637

Na sprzedaż duża działka 5020 m2  - obecnie podzielona na 4 działki z droga dojazdową.  Sprzedaż w całości  - przy tak atrakcyjnej cenie.  Lokalizacja:  Wyjątkowa lokalizacja działki , w pobliżu Zalewu Sulejowskiego i nowej przystani nad Pilicą w pobliżu tamy. ...

Powierzchnia
5 020,00 m2
Cena za m2
151,39 zł
cena 760 000
działka na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki (gw), Smardzewice
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Zduńska Wola, Południe

Zduńska Wola, Południe
mieszkanie na sprzedaż

CNT-MS-1657

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie – Osiedle Manhattan. Funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 39,8 m², położone na 4. piętrze w bloku  w Zduńskiej Woli. Lokal idealny dla singla, pary, małej rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Najważniejsze informacje:  - ...

Powierzchnia
39,80 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 914,57 zł
cena 315 000
mieszkanie na sprzedaż - Zduńska Wola, Południe
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Smugowa

Tomaszów Mazowiecki, Smugowa
mieszkanie na sprzedaż

KAW-MS-36632

Przytulne jasne i doskonale zlokalizowane mieszkanie w Tomaszowie Mazowieckim na Smugowej Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest przy spokojnej i cichej ul. Smugowej. W okolicy wiele zadbanych terenów zielonych, tras pieszych i rowerowych. Komunikacja Mieszkanie ...

Powierzchnia
46,50 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 279,57 zł
cena 385 000
mieszkanie na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Smugowa
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Widzew, Zarzew

Łódź, Widzew, Zarzew
mieszkanie na sprzedaż

LDR-MS-1831

Przytulne M-3 przy Parku Podolskim – gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37 m², położone na 1. piętrze w kameralnym, 4-piętrowym bloku przy ul. Tatrzańskiej w Łodzi. To idealna propozycja dla singla, ...

Powierzchnia
37,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
10 675,68 zł
cena 395 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Widzew, Zarzew
nowa oferta
działka na sprzedaż - Łódź

Łódź
działka na sprzedaż

MACH-GS-305

Działka inwestycyjna 663 m² przy Manufakturze - Centrum Łodzi Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna położona w jednej z najszybciej rozwijających się części centrum Łódź – przy ul. Piwnej, w bezpośrednim sąsiedztwie Manufaktury. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu ...

Powierzchnia
663,00 m2
Cena za m2
2 941,18 zł
cena 1 950 000
działka na sprzedaż - Łódź
nowa oferta
lokal na wynajem - Łódź, Polesie, Karolew, ok. Al. Włókniarzy

Łódź, Polesie, Karolew, ok. Al. Włókniarzy
lokal na wynajem

PRO-LW-11129

LOKAL NA PARTERZE  w wolnostojącym 2 piętrowym budynku  przeznaczonym na biura , usługi  BUDYNEK na osiedlu mieszkaniowym KAROLEW, blisko Dworca Kaliskiego i Al. Włókniarzy DO WYNAJĘCIA PARTER - 100 m - czynsz najmu 3500 zł + VAT, plus opłaty eksploatacyjne, ...

Powierzchnia
100,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
11 pokoi
Cena za m2
35,00 zł
cena 3 500
Kryteria wyszukiwania

rozumiem