Opis nieruchomości
Idealna propozycja dla rodziny. Mieszkanie z potencjałem, do własnej aranżacji.
Przestronne, słoneczne, rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie na Radogoszczu Wschodzie. Świetna lokalizacja.
Mieszkanie dobrze skomunikowane - w pobliżu dobrze rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa, przystanki komunikacji miejskiej - autobusowe i tramwajowe, blisko autostrady A1 i A2. Niedaleko tereny zielone - Arturówek.
W pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 62,05 mkw składające się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, wc i przedpokoju oraz balkonu, położone na 4 piętrze w bloku z lat 80-tych. Właściciel lokalu ma możliwość korzystania z piwnicy. Mieszkanie w stanie technicznym do generalnego remontu. Okna drewniane, jedno okno PCV. Mieszkanie nieumeblowane. W przedpokoju miejsce na dużą szafę lub garderobę.
Rozkład i powierzchnia mieszkania oraz lokalizacja w pobliżu terenów zielonych, blisko sklepów, przedszkoli, szkoł i innych usług, z dobrą komunikacją MPK sprawiają, że jest to idealne mieszkanie dla rodziny.
Opłaty dla spółdzielni ok. 778 zł
Mieszkanie wolne, do sprzedaży "od zaraz"
• wskaźnik rocznego zapotrzebowania na energię użytkową - EU=119,49 kWh/(m2*rok)
• wskaźnik rocznego zapotrzebowania na energię końcową - EK=159,42 kWh/(m2*rok)
• wskaźnik rocznego zapotrzebowania na nieodnawialną energię pierwotną - EP=128,90 kWh/(m2*rok)
• udział odnawialnych źródeł energii w rocznym zapotrzebowaniu na energię końcową - UOZE=0,00%
• jednostkowa wielkość emisji CO2 - ECO2=0,0540 t CO2/(m2*rok)
ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA!!!
Uwaga dane o ofercie mogą odbiegać od stanu faktycznego i prawnego - biuro nie odpowiada za niezgodność danych z rzeczywistością. Oferta może być w danym momencie nieaktualna. Prosimy o telefon
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.