11
ofert
Bogusław Jęcek

Właściciel

Licencja: 490

b.jecek@ekspres.pl

512 274 067 ; 601 62 14 86

zostaw wiadomość
6 940,68 zł/m2 cena: 282 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Oferujemy do sprzedaży funkcjonalne, wygodne mieszkanie, Łódź, Bałuty, ul. Jonschera.

Mieszkanie zadbane, nadaje się do zamieszkania.
W lokalu jest duża, wygodna loggia.

Mieszkanie ma wyprowadzone podłączenia do wody do pokoju, tak więc w łatwy sposób można zrobić aneks kuchenny w pokoju, a w kuchni urządzić sypialnię, mamy wówczas wygodne, mieszkanie składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, oddzielnej sypialni, łazienki z wc i przedpokoju.
  • W pokoju na podłodze panele,kuchnia i przedpokój wykładzina, w łazience terakota.
  • Duża loggia.
  • Wysokość ok. 2,60m.
  • Zielone, spokojne otoczenie.
  • Blisko sklepy, market, szkoła, przedszkole, przychodnia.

Lokal usytuowany na III piętrze w zadbanym bloku. 

Wszystkie media miejskie.

LOKALIZACJA:
  • doskonały dojazd do centrum miasta, niedaleko przystanki autobusowe i tramwajowe;
  • szkoła, przedszkole, żłobek;
  • przychodnia;
  • liczne sklepy osiedlowe, market;
  • w otoczeniu dużo zieleni;
Cena ofertowa: 282.000 zł.

Serdecznie zapraszam na prezentację!

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty ABL-MS-7192
Powierzchnia 40,63 m²
Powierzchnia użytkowa 40,63 m²
Liczba pokoi 1
Piętro 3
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana płyta po termomodernizacji
Liczba pięter w budynku 4
Stan lokalu do wprowadzenia
Stan prawny Odrębna własność lokalu
Mies. czynsz admin. 680 PLN
Okna PCV
Balkon loggia
Liczba balkonów 1

Pomieszczenia

Powierzchnia pokoi 23 m2
Podłogi pokoi panele
Typ kuchni kuchnia jasna, osobno
Rodzaj kuchni jasna z oknem
Powierzchnia kuchni 10,00 m2
Typ łazienki razem z wc
Liczba łazienek 1
Glazura łazienki nowego typu
Podłoga łazienki terakota
Wyposażenie łazienki WC, umywalka, kabina prysznicowa
Liczba WC 1
Liczba przedpokoi 1

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Łódź, Bałuty
mieszkanie na sprzedaż

PIH-MS-964

Nr oferty: MS-964 WAŻNE: można rozważać przeniesienie kuchni jako otwartej do dużego pokoju tworząc jednocześnie dodatkowy pokój w obecnym pomieszczeniu kuchennym. Takie działanie zwiększy funkcjonalność mieszkania oraz podniesie jego wartość rynkową. Na sprzedaż ...

Powierzchnia
40,00 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
8 225,00 zł
cena 329 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Bałuty

Łódź, Bałuty, Os. Pojezierska
mieszkanie na sprzedaż

LDR-MS-1823

Na sprzedaż przytulne, 2-pokojowe mieszkanie – Bałuty, Osiedle Pojezierska Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 45,13 m², zlokalizowane przy ul. Mackiewicza/Olsztyńska w spokojnej, zielonej części Łodzi. Lokal usytuowany ...

Powierzchnia
45,13 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 755,37 zł
cena 350 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Bałuty, Os. Pojezierska

Łódź, Bałuty, Żubardź
mieszkanie na sprzedaż

LDR-MS-1826

OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIA – ŻUBARDŹ, ŁÓDŹ Idealna okazja inwestycyjna | 2 pokoje | 46 m² | balkon  Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 46 m², położone na 3 piętrze w zadbanym, 3-piętrowym bloku na łódzkim Żubardziu ...

Powierzchnia
46,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 304,35 zł
cena 290 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Bałuty, Żubardź

Łódź, Śródmieście
mieszkanie na sprzedaż

TOPH-MS-29

WYJĄTKOWE MINI STUDIO NA PODDASZU! IDEALNE DLA SINGLA, PARY LUB POD INWESTYCJĘ Na sprzedaż NOWY MINI APARTAMENT usytuowany na poddaszu zrewitalizowanej kamienicy przy ul. 1 Maja w Łodzi. BEZ PCC! Apartament został zaprojektowany z dbałością o najmniejsze szczegóły, ...

Powierzchnia
26,00 m2
Piętro
poddasze
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
10 346,15 zł
cena 269 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Śródmieście