oferta specjalna
11
ofert
Bogusław Jęcek

Właściciel

Licencja: 490

b.jecek@ekspres.pl

512 274 067 ; 601 62 14 86

zostaw wiadomość
26,15 zł/m2 cena: 1 700 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Nr oferty EKS-MW-13059

Wynajem mieszkania ul. Jaracza/Uniwersytecka !!!
Doskonała lokalizacja !!

czynsz najmu 1700 zł plus opłaty dla admin.: 930zł opłaty dodatkowe: gaz, energia, ciepła woda
płatność: miesięczna
klucze w biurze nieruchomości

okres najmu: do ustalenia
Wszystkie media miejskie włącznie z miejskim ogrzewaniem !!

Mieszkanie: wolne od 01 września 2025 roku ( można już oglądać)
Kaucja : jednomiesięczne opłaty

Umeblowanie: kompletne

POŁOŻENIE MIESZKANIA Typ budynku: kamienica Ilość pięter: 4 Rodzaj budulca:cegła Mieszkanie: środkowe rozkładowe front balkon parking naprzeciwko budynku

Otoczenie:Uniwersytecka

OPIS POMIESZCZEŃ Pokoje: ok.9 m, 16,40 m, 13,4 m kw. Kuchnia 9 m kw.

Przedpokój: podłoga: panele

Pokoje: podłogi: panele                 okna:PCV

Kuchnia: widna glazura, terakota, zabudowa

Łazienka: glazura, terakota,wanna Wc: oddzielnie

INSTALACJE Telefon Elektryczność, gaz, kanalizacja, woda, ciepła woda miejska , licznik wody ciepłej

DODATKOWE INFORMACJE numer licencji pośrednika prowadzącego 490

Uwaga dane o ofercie mogą odbiegać od stanu faktycznego biuro nie odpowiada za zgodność danych z rzeczywistością
 
 
 

 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty EKS-MW-13059
Powierzchnia 65,00 m²
Liczba pokoi 3
Piętro 3
Rodzaj budynku kamienica
Technologia budowlana stara cegła
Kaucja zabezp. 2000
Standard
Opłaty w czynszu woda, CO
Opłaty wg liczników gaz, prąd, woda
Stan lokalu po remoncie
Mies. czynsz admin. 900 PLN
Okna nowe PCV
Balkon mały
Dojazd asfalt
Liczba sypialni 2
Klucze tak

Pomieszczenia

Powierzchnia pokoi 9m, 16,40m, 13,44 m2
Typ kuchni z zabudową kuchenną
Rodzaj kuchni widna
Powierzchnia kuchni 9,00 m2
Podłoga kuchni wykładzina
Typ łazienki osobno z wc
Liczba łazienek 1
Powierzchnia łazienki 3,50 m2
Glazura łazienki nowego typu
Podłoga łazienki terakota
Wyposażenie łazienki wanna
Liczba WC 1

Łódź, Bałuty, Żubardź
mieszkanie na wynajem

LDR-MW-1516

Oferujemy do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42 m², położone na 3. piętrze w niskim, zadbanym bloku w okolicy ulic Woronicza / Wielkopolska. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, dobrą komunikację ...

Powierzchnia
45,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
40,00 zł
cena 1 800
mieszkanie na wynajem - Łódź, Bałuty, Żubardź
oferta specjalna
mieszkanie na wynajem - Łódź, Górna

Łódź, Górna
mieszkanie na wynajem

EKS-MW-15556

Nr oferty EKS-MW-15556 Wynajem mieszkania Łódź Górna  Blisko do Politechniki Łódzkiej ,CKD Duża kawalerka Pokój kuchnia łazienka z wc przedpokój Mieszkanie w pełni rozkładowe Duży balkon Okna pcv Kuchnia kompletnie umeblowana z dużą lodówką W łazience pralka Duży ...

Powierzchnia
36,00 m2
Piętro
8
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
33,33 zł
cena 1 200
mieszkanie na wynajem - Łódź, Górna

Łódź, Bałuty, Teofilów
mieszkanie na wynajem

EXP-MW-10198

DO WYNAJĘCIA MIESZKANIE „W CHMURACH” - ŁÓDŹ - TEOFILÓW WYJĄTKOWA, PRZESTRONNA KAWALERKA Z ZADASZONYM TARASEM. IDEALNA DLA OSÓB, KTÓRE SZUKAJĄ MIESZKANIA NIESTANDARDOWEGO, Z KLIMATEM, W CHMURACH...  IDEALNA JAKO MIESZKANIE POŁĄCZONE Z PRACOWNIĄ PLASTYCZNĄ itp  IDEALNA ...

Powierzchnia
61,88 m2
Piętro
11
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
23,43 zł
cena 1 450
mieszkanie na wynajem - Łódź, Bałuty, Teofilów
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Łódź, Bałuty

Łódź, Bałuty
mieszkanie na wynajem

EXP-MW-10199

Przestronne, w pełni rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie w Łodzi - Bałuty, os. Liściasta. Świetna lokalizacja. Mieszkanie dobrze skomunikowane - w pobliżu rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa, przystanki komunikacji miejskiej - autobusowe i tramwajowe, blisko ...

Powierzchnia
47,85 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
33,44 zł
cena 1 600